مقالات

مجسمه فلزی

مجسمه فلزی

از دوران باستان تا به امروز مجسمه ها ،بسیار مورد توجه بوده اند

از مجسمه ها به عنوان یک نشان و نماد شهری استفاده میشود

کاربرد مجسمه های فلزی در منزل ، دفتر کار ، جلوی درب شرکت های برزگ ، باشگاههای ورزشی و ویلا و … است

جنس مجسمه های فلزی از ورق آهن و گالوانیزه است

این نوع مجسمه ها به دلیل داشتن رنگ کوره ای هنگامی که در شرایط فضای باز قرار میگرد تحت هیچ شرایطی زنگ نمیزنند .

ساختن مجسمه ها  فلزی به این صورت است که در ابتدای کار طرح اولیه به وسیله نرم افزارهای سه بعدی ،تهیه و سپس قالبگیری میشوند و در مرحله بعدی نوبت به دستگاه لیزر که ورقهای آهن توسط این دستگاه برش میخورد و نهاینا کنار هم قرار مگیرند و فرم دلخواه شکل به وجود میاد .

برای طراحی مجسمه ی حیوانات مانند سگ  و گاو و … این روش دشوارتر میباشد .

بیشتر بدانیم : مجسمه فلزی 

مجسمه ها را میتوان از نظر مصالح به مجسمه های فلزی، سفالی، چوبی ،شیشه ای، پلاستیکی و گچی تقسیم کرد .

در بین این مجسمه ها بهترین نوع مجسمه ،مجسمه فلزی میباشد ،چون این مجسمه ها به وسیله گرما فرم و شکل داده میشوند به همین دلیل این مجسمه ها بسیار مقاوم هستند .

فلز به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارد در طراحی و دیزاین مورد استفاده قرار میگیرد و جلوه زیبایی به محیط اطراف میبخشد و طرفداران زیادی نیز دارد .

فاپکو متال از بزرگترین ارائه‌ دهندگان خدمات برش و لیزر و همچنین خم‌کاری در ایران می‌باشد که در حال حاضر در یکی از بزرگترین شهرک‌های صنعتی فعال در ایران مستقر است.

مجموعه صنعتی فاپکو متال با بیش از 15 سال سابقه در زمینه انواع خدمات: برش انواع فلزات از جمله آهن، استیل، آلومینیوم، برش لیزر، برش پلاسما، هوا برش، خمکاری، نورد، ساخت انواع قطعات فلزی، جوش انواع فلزات و … میباشد . مجموعه فاپکو متال با به کارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب و مهندسان با دانش کشورمان آماده‌ی ارائه خدمات برش لیزر و خم‌کاری به شما هم‌وطنان می‌باشد. بنگاه اقتصادی فاپکو متال با داشتن بهترین دستگاه‌های برش لیزر و ابزارآلات صنعتی توانسته اعتماد کارفرمایان و صنعتگران را جلب کرده و خدمات مجموعه‌های بزرگ کشوری را انجام دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.