پروژه و ایده‌های الهام بخش برای برش لیزری فلز

خلاقیت و طراحی خود را با این فهرست از ایده‌های برش لیزری افزایش دهید چه شما تازه‌کار هستید و برای شروع به دنبال جایی برای شروع کار هستید و یا اینکه یک سازنده باتجربه هستید که می‌خواهد در مسیرهای جدید توسعه پیدا کند و یا مسیر جدیدی را در مسیر فعلی خود بگیرد، ما برخی از پروژه‌های برش لیزی برای شما داریم.

 
فرصت زیادی برای تولید محصولات لیزری فوق‌العاده و سود بردن از آن‌ها نیز وجود دارد! اما از کجا باید شروع کنیم؟
 
برای جرقه زدن خلاقیت شما، ما بهترین فروشگاه‌های Etsy، نمایش‌های اینستاگرام، Pinterest و پست‌های بلاگ خود را از سراسر وب برای پیدا کردن بهترین ایده‌های طراحی لیزری سفارشی از طراحان برجسته، به دست آورده‌ایم.
 
بخش اول شامل ۱۰۰ پروژه نیشکر چینی است که در دسته‌های محصول محبوب سازمان دهی شده‌اند. اگر شما یک سازنده هستید و تمایلی به یک محصول خاص دارید، این بخش فقط برای شما مناسب است.
 
نیمه دوم این داستان ۵۰ ایده برش لیزری است که به ۱۰ گروه براساس مواد فروش بالا تقسیم شده‌است. بنابراین اگر یک ماده خاص را دوست داشته باشید و می‌خواهید آنچه را که ایجاد می‌کنید، گسترش دهید، به پایین بروید و اله‌ام بگیرید.
 
شما ممکن است توجه کنید که بسیاری از طراحی‌های هندسی این فهرست را ساخته‌اند. بسیار خوب، ما عاشق هندسه هستیم! اما این یک بمب واقعی است وقتی به محصولات برش لیزری می‌رسد: برنده‌های لیزری هم هندسه را دوست دارند.
 
خطوط مستقیم کم‌تر از خطوط منحنی هستند، بنابراین این سبک طراحی سریع‌تر است. و زمانی که ما در حال صحبت با برش لیزری هستیم، زمان و پول را از . بنابراین طرح‌های برش سریع‌تر ارزان‌تر هستند - یک بررسی مهم در صورتی که شما محصولات برش لیزری خود را می‌فروشید. طرح‌های هندسی نیز بسیار آسان‌تر از آشیانه (خطوط برش به اشتراک گذاری)، یک نکته‌ی دیگر برای پس‌انداز هزینه‌های شما.
 
شما آماده اید که الهام بگیرید؟
 
۱۰۰ پروژه برش لیزری با مقوله محصول
آیا ساعت‌ها، هوا، هنر، جواهرات، موارد الکترونیکی، تزئینات عروسی، چوب‌الف‌ها یا نشانه‌ها را قرار می‌دهید؟ سپس نگاهی به این ایده‌های میان‌بر لیزری بیندازیم و الهام‌بخش خلق طرح‌های خودتان باشید.
 

برش لیزری ساعت فلزی

زمان یک توهم است، اما این به این معنا نیست که ما نمی‌توانیم آن را درک کنیم. در حالی که مفهوم یک ساعت نسبتا ساده است، اما گفتن زمان نیاز به خسته‌کننده بودن ندارد. فقط خلاقیت را با برخی مهارت‌های سازنده ترکیب کنید و شما هم می‌توانید یک نوع بسازید که خودتان می‌توانید درست کنید. این پروژه‌های الهام بخش با لیزر به شما تبدیل خواهند شد در هیچ زمانی شما را تبدیل به یک ساعت شناس نمی‌کنند.
سارا، هنرمند اهل شیکاگو، چشم منحصر به فرد خود را به خلاقیت‌های خود می‌دهد. پیشینه او به عنوان یک طراح مستقل در یک شرکت نساجی همراه با الهام از زیبایی مجلل ساعت‌های عمومی اروپا منجر به یک رویکرد بصری لایه‌بندی شده به ساعت می‌شود که واقعا اصیل است. این را پیدا کنید (و بیشتر!) در فروشگاه Etsy اش.