پروژه و ایده‌های الهام بخش برای برش لیزری فلز

خلاقیت و طراحی خود را با این فهرست از ایده‌های برش لیزری افزایش دهید چه شما تازه‌کار هستید و برای شروع به دنبال جایی برای شروع کار هستید و یا اینکه یک سازنده باتجربه هستید که می‌خواهد در مسیرهای جدید توسعه پیدا کند و یا مسیر جدیدی را در مسیر فعلی خود بگیرد، ما برخی از پروژه‌های برش لیزی برای شما داریم.

اطلاعات بیشتر
چرا برش لیزری فلز ضروری است؟

دستگاه بررش لیزری فلز در حال حاضر توانایی برش، جوشکاری و حکاکی فلز را دارا می باشد و در این رشد همچنان ادامه خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر
برش لیزی فلز | برش لیزی استیل و آلومینیوم

اگر چه عملیات برش فلز به طور سنتی از فرآیندهای مکانیکی یا دستی استفاده می کند، برش لیزر می تواند یک گزینه قابل قبول، موثر و با هزینه ای مناسب برای تولید فلزات باشد. تجهیزات لیزری متفاوت از دیگر دستگاه های برش در هر دو بخش طراحی و کاربرد می باشد.

اطلاعات بیشتر
برش فلزات بازتابنده

بعضی از لیزرها با برش فلزات بازتابنده به علت آسیب دیدگی، در جایی که پرتو لیزر به عقب به لیزر Beam Delivery Optic (BDO) بازتاب می شود، مشکل دارد.

اطلاعات بیشتر
برش لیزری چگونه کار می کند؟

برش لیزری یکی از چندین فرآیندی است که در سال های اخیر به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است. بسیاری از فرآیندهای مبتنی بر لیزر مزایا و کاربردهای مشابه دارند و از آنجایی که یک دستگاه لیزر می تواند فرآیندهای متعددی را انجام دهد، دانستن اینکه دقیقا کدام یک از روشها و یا فرآیندهای برش لیزری برای کسب و کار شما مناسب است.

اطلاعات بیشتر
برش کاری دکوراسیون فضـاهای شهـری

فضاهای باز شهری مانند خیـابـان ها، پـارک ها و میـادین قسـمتـی از زنـدگی تمــامی شهروندان محسوب می شوند. به همین دلیل است که در دهه های اخیر با تـوجـه روز افزون به آراستگی و تزئین آن ها رو به رو هستیـم، به طوری که چه بخـش دولتی و چه بخش خصوصی تلاش در شکـل دادن به این محیـط ها بر اســاس دو اصـل فرهنـگ و .نوآوری داشته اند

اطلاعات بیشتر
دکوراسیون داخلی امکان تجاری

دکوراسیون داخلی شرکت ها، هتل ها، مراکز خرید و ... به علت تاثیر مستقیم بر روحیه مشتریان و کارکنان مهمترین قسمت طراحی معماری ساختمان محسوب شده ،بیشترین زمان و هزینه را به خود اختصاص می دهند.

اطلاعات بیشتر
صنایع فلزی فاپکو

صنایع فلزی فاپکو با شعار ایده های خود را به فلز تبدیل کنید. آماده همکاری با کلیه مراجعین می باشد.

اطلاعات بیشتر